Bize Ulaşın: 0850 305 64 64
Ofis Çalışma Saatlerimiz Pzt - Cuma: 09:00 --- 20:00 Cumartesi: 09:00 --- 17:00 Pazar: Kapalı
Adresimiz Karadenizliler Mah.Ali İslam Cad.No:72 41140 Başiskele/Kocaeli

San Boru’da Kariyer

İnsan potansiyelinin sınırı yoktur. Başarı, beraberinde daha iyisini yapma arzusu getirir. Sizi; “Hep bir adım önde” olma prensibiyle insanı her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan, samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.

Bugünün ve Geleceğin San Boru'luların temel değerleri;

 

Başarma azmi ile hareket ederek daima daha iyiyi yapmayı hedefler.

Bireysel inisiyatif ve sorumluluk alır.

Hırslıdır, yüksek vasıfta liderlik sergiler.

Doğru, itibarlı, başarılı ve şeffaftır.

Kendini geliştiren, çevresindekileri motive eden, etkin bir lider veya takım oyuncusu kimliğine sahiptir.
Paylaşır, danışır ve özveride bulunur.

Müşteri odaklıdır, müşterileri ile kurduğu açık ve güvene dayalı ilişkilerde sadece bir ürün/hizmet tedarikçisi olmaktan öte, güvenilir bir danışman olmayı da hedefler.

Çalışanlar, müşteriler, hissedarlar ve diğer iş ortakları ile şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı ilişkiler yürütür.

Yeniliğe açıktır, kendini sürekli yenilemek için gayret gösterir.

İşe alım sürecindeki amacımız bizlerle çalışmak isteyenleri ‘doğru işe doğru insan’ prensibiyle değerlendirmektir. İşe alım ve yerleştirme sürecinde San Boru olarak dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin iş başvurularında fırsat eşitliği sağlarız. Çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak profesyoneller arasından, çağdaş teknikler kullanarak seçeriz.

Sizi; her açıdan geliştiren, motive eden, başarıya yönlendiren ve sürekli gelişim sağlayan samimi bir çalışma ortamına davet ediyoruz.